Veľkoplošné striekanie


striekanieNajnovším prírastkom v rodine našich služieb je veľkoplošné maľovanie striekaním Vašich  hál, novostavieb, domov, bytov, kancelárskych a iných priestorov za použitia profesionálnej techniky a kvalitných farieb. Takýto spôsob "maľovania" zabezpečuje vysokú kvalitu náteru, ktorú je možné dosiahnúť za kratší čas.

 

 

 

Veľkoplošné striekanie má oproti klasickému maľovaniu štetcom a valcom rad výhod:

  • Ušetrený čas - veľkoplošné striekanie Vám ušetrí veľké množstvo času. Vymaľovanie prázdneho priestoru, kde nie sú podlahy a zariadenia, trvá veľkoplošným maľovaním približne polovicu času oproti klasickému valcovaniu. V užívacích priestoroch sú rozdiely samozrejme podobné. Kým je veľkoplošným maľovaním možné vymaľovať denne asi 150m2, pri klasickom maľovaní je to iba polovica.

 

  • Vyššia kvalita maľovky - veľkoplošným striekaním je možné dosiahnúť oveľa jemnejšiu štruktúru ako pri valcovaní. Toto je žiadúce predovšetkým pri sádrokartónoch, stierkach a sádrových stierkach. Klasickým valcovaním môže dochádzať pri maľovaní k vytrhávaniu sádry zo stien, čo býva veľmi častým dôvodom reklamácií. Veľkoplošné maľovanie striekaním tento problém eliminuje.

 

  • Vhodná na akýkoľvek povrch - pri veľkoplošnom maľovaní dochádza k striekaniu farby na povrch pod vysokým tlakom, vďaka čomu sa farba ľahko dostane aj do najväčších zákutí zrnitých fasád a členitých povrchov, kam by sa vlákna obyčajného valca dostávali iba veľmi ťažko.

 

  • Odpadá nutnosť odstraňovať staré vrstvy náterov - nakoľko pri striekaní nie je problém s odliepaním a odpadávaním starších vrstiev náterov ako pri valcovaní, je táto technika obzvlášť vhodná tam, kde nie je priestor a vôla na zbavovanie sa starších vrstiev.

 

  • CENA JE PRIBLIŽNE ROVNAKÁ

 

 

striekanie

 

Ak máte o veľkoplošné maľovanie Vašich priestorov záujem, neváhajte nás kontaktovať :)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info