Protiplesňový náter

Protiplesňový náterový systém

pleseň na steneMáte pleseň na stenách? Chcete kvalitný protiplesňový náter? Novinkou na trhu je certifikovaný protiplesňový náter s antikondenzačnými vlastnosťami ACTIN THERMO SAN.

Je to univerzálne použiteľný náter je vhodný pre exteriér aj interiér. Jeho súčasťou sú špeciálne mikroguličky, ktoré sú rozmiestnené v zmesi vysoko kvalitných silikónových živíc, pigmentov a ostatných precízne vybraných zložiek.

 

KDE POUŽIŤ ACTIN THERMO SAN?

Použitie ACTIN THERMO SAN je jednoduché. Náter je vhodný na takmer všetky druhy vonkajších i vnútorných stavebných povrchov, predovšetkým hlavne na:

- sanáciu zaplesnivených fasád,
- sanáciu vnútorných stien napadnutých plesňou,
- renováciu funkčných zatepľovacích systémov,
- nátery nových i starších minerálnych povrchov vrátane historických fasád.

 

V ČOM JE ACTIN THERMO SAN INÝ?

ACTIN THERMO SAN obsahuje tie najpokrokovejšie biocídne látky, ktoré ničia široké spektrum plesní, rias a machov. Ide o mikročastice, ktoré vykazujú ešte vyššiu účinnosť proti plesniam ako ióny striebra. Po zaschnutí ostávajú pevne zabudované v nátere, nevymývajú sa, neprchajú a preto nemajú pri dávkovanej koncentrácii škodlivé účinky na zdravie ľudí.

ACTIN THERMO SAN obsahuje minimálny podiel organických zložiek, ktoré sú živnou pôdou pre mikroorganizmi (plesne, riasy...).

ACTIN THERMO SAN zvyšuje povrchovú teplotu natretých stien v interiéri, čím eliminuje kondenzáciu vodných pár na ich povrchu. Vďaka tejto jedinečnej vlastnosti je prvým protiplesňovým náterom, ktorý odstraňuje aj hlavnú príčinu vzniku plesní.

ACTIN THERMO SAN má popri výborných ochranných a dekoračných vlastnostiach aj jedinečnú schopnosť blokovať teplo. Tým sa dosiahne stabilnejšia teplota v interiéri počas celého roka a zníži množstvo energie na vykurovanie a chladenie obývaných priestorov.

Po vyschnutí vytvorí ACTIN THERMO SAN na povrchu stien membránu, ktorá neprepustí vodu a je zároveň veľmi priedyšná pre vodné pary. Jeho funkcia by sa dala prirovnať k vysoko priedyšnej a zároveň nepremokavej tkanine Goratex.

 

                                        banner

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info