Prečo my

Ak si objednáte na maľovanie alebo rekonštrukciu nás a naše práce, UŠETRÍTE FINANCIE, STRES a ČAS.

MalovanieMy používame materiály, ktoré sú na vysokej úrovni.

Ešte pred začatím prác Vas oboznámime, s akými materiálmi budeme pracovať, aké sú ich výhody a nevýhody. Poradíme Vám, čo je pre Vás najlepšie vzhľadom na kvalitu a financie.

 

Pred samotnými prácami Vás oboznámime s postupom prác a ich nevyhnutnými technologickými prestávkami a to od  príprav až po ukončenie práce.

Odborne dodržané technologické postupy sú na 1. mieste.

Naši zamestnanci a spolupracovníci sú profesionáli, ktorých samotná práca baví. Veľmi nám záleží, aby boli spokojní vo všetkýc oblastiach. Sú finančne dobre ohodnotení a preto vieme, že si svoju prácu urobia kvalitne. A toto je úspechom našej firmy.

Záleží nám na všetkých našich kolegoch a najmä na zákazníkoch. A vtedy máme pocit z dobre vykonanej práce, keď je spokojný zákazník aj remeselník.

 

Našim zákazníkom ponúkame vysoké záruky, za ktorými sú kvalitná práca a kvalitný materiál.

Prečo si objednať služby práve u nás?

maliar BratislavaAk si objednáte maliarske práce, rekonštrukcie bytov a domov alebo upratovanie u nás UŠETRÍTE!  PREČO?

Po našich prácach už nemusíte maľovať každý rok a hľadať maliara, či remeselníka na opravu prasklín, vyblednutých maľoviek, či fľakatých stien. Nekvalitne zhotovených stierok, omietok, z dôvodu nedodržaných technologických postupov a nekvalitných materiálov.

Alebo nekvalitne zmontovaných podláh, neodborne zrealizovaných rekonštrukcií kúpeľní.

 Našou zásadou je, že ak sa niečo urobí poriadne a kvalitne, tak to aj vydrží.

Na slovenskom trhu existuje mnoho remeselníkov a firiem, ktoré ponúkajú služby za nízke ceny alebo rýchlu prácu. Ale v mnohých pípadoch sa za nízkou cenou skrýva nekvalitný a lacný materál a nedodržané technologické postupy.

Mnohí remeselníci zamestnaní vo firmách, ktoré ponúkajú nízke ceny prác, sú zle finančne ohodnotení, často krát pracujú za minimálnu mzdu a tým pádom nie sú motivovaní. V takom prípade trpí kvalita práce a samotný zákazník.

A toto je dôvodom, prečo sú zákazníci už po krátkom čase od rekonštrukcie nútení hľadať remeselníkov na rôzne opravy prác, ktoré predošlý majster alebo firma nezhotovila kvalitne. 

Dôvody prečo my:

  • vysoká kvalita prác
  • kvalitné materiály
  • dodržať technologické postupy
  • poistenie proti poškodeniu majetku
  • rýchly servis - podľa možností
  • čistá práca
  • rozumná cena
  • upratovanie po prácach
  • dlhodobé skúsenosti
  • spokojný zákazník

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info