Cenník maliarskych prác - Maľovanie cena Bratislava

Cenník Maliarskych prác - cenník maľovanie bytov Bratislava -Ceny na požiadanie

 

Maľovanie biely náter
Maľovanie farebný náter
Penetrovanie
Škriabanie
Stierkovanie
Sieťkovanie s  kleberom
Akrylovanie
Montáž rohových líšt
Náter fasády
Náter sokla
Izolovanie zatečených flakov
Protiplesnový náter
Náter okien, dverí, zarubní a radiátorov
Tapetovanie stien

Rýchly kontakt pre výpočet kalkulácie


Všetky ceny maliarskych prác sa upresnia po obhliadke.

Cenová ponuka a poradenstvo zdarma!

Cena maľovania závisí po dohode zo zákazníkom, ale platí - čím väčšie množstvo objednaných prác, tým je cena za objednané práce nižšia.

V prípade, že sa vám zdajú naše ceny drahšie ako konkurencia, tak dôvodom je aj to že pri tých lacnejších sa vám môže stať, že sa vám začne olupovať farba, steny vám začnú blednúť už po krátkom čase, praskliny ktoré boli upravené sadrou vám zas popraskajú.

Potom to nevyzerá dobre, navyše lacné farby vám vyblednú oveľa rýchlejšie ako tie kvalitnejšie. Dôvodom je, že konkurenčné firmy vám môžu ponúknuť lacnú prácu ale zo skúsenosti vieme že za takou prácou sa skrýva neodbornosť, nekvalitný materiál a za každú cenu získať každú zákazku. Príklad: majster, ktorý robí kvalitnú prácu a pracuje s kvalitnými materiálmi, taký nemá núdzu o zákazky, ale majster, ktorý nemá takú odbornosť a má problém získať zákazky, taký je nútený robiť i za nízke ceny.

Vo viacej prípadoch je to aj tak,  že rôzne firmy zamestnávajú maliarov niekedy naozaj za nízku plácu, tým pádom zamestnanec nie je tak motivovaný a tak dochádza k nekvalitnej práci. Ak už máte maľovať a tak si spríjemniť bývanie, tak nech to má aj zmysel a význam. Ak hľadáte kvalitnú prácu, odporúčam vám určite naše služby.

UŽ SA TEŠÍME NA SPOLUPRÁCU! 

Garancia kvality

 

 

Kvalitné maľovanie

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info